Aktualności Narzędzia AI Tekstowe

Nowe funkcje ChatGPT 4 wywołują wzrost akcji Google: co przyniesie poniedziałkowa aktualizacja?

Sam Altman, CEO OpenAI, wzbudził ogromne zainteresowanie wśród społeczności technologicznej swoim ostatnim wpisem na Twitterze. Altman zapowiedział, że w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 10:00 PT OpenAI zaprezentuje nowe funkcje ChatGPT i GPT-4.

W swoim wpisie wyraźnie zaznaczył: „Nie GPT-5, nie wyszukiwarka, ale pracowaliśmy nad czymś nowym, co naszym zdaniem ludzie pokochają! Dla mnie to wygląda jak magia”.

Wzrost akcji Google

Po ogłoszeniu Sama Altmana, akcje Google zanotowały gwałtowny wzrost. Eksperci sugerują, że reakcja inwestorów wynika z oddalenia obaw o bezpośrednią konkurencję ze strony OpenAI w dziedzinie wyszukiwarek internetowych. Zapewnienie, że nowe funkcje OpenAI nie obejmują stworzenia wyszukiwarki, przyniosło ulgę inwestorom Google, co spowodowało wzrost wartości akcji firmy.

Spekulacje na temat nadchodzącej aktualizacji

OpenAI zapowiedziało, że nowe funkcje zostaną zaprezentowane na żywo na stronie openai.com. Choć dokładne szczegóły dotyczące aktualizacji nie zostały ujawnione, spekulacje sugerują, że mogą one obejmować:

  • Ulepszenia w interakcji z użytkownikiem.
  • Możliwość łączenia GPT-4 z narzędziami do analizy danych lub platformami zarządzania treścią.
  • Wprowadzenie funkcji text-to-video.
Newsletter shortcode do postów

Zapowiedź aktualizacji

Oficjalne ogłoszenie nowych funkcji OpenAI odbędzie się w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 10:00 PT czyli o 19:00 czasu polskiego (CET). Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie openai.com, gdzie przedstawiciele OpenAI zaprezentują najnowsze aktualizacje dotyczące ChatGPT i GPT-4. Podczas transmisji na żywo widzowie będą mieli okazję zobaczyć demonstracje nowych funkcji oraz dowiedzieć się więcej o przyszłych kierunkach rozwoju technologii OpenAI. Zapowiedź Sama Altmana, która wzbudziła duże zainteresowanie, sugeruje, że nowe rozwiązania mogą zaskoczyć swoją innowacyjnością i zastosowaniami.

AKTUALIZACJA: Obejrzyj prezentację nowych funkcji. ChatGPT 4o w krótce za darmo dla wszystkich:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *