Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

26th European Conference on Artificial Intelligence (ECAI 2023)

30 września, 2023 - 4 października, 2023

26th European Conference on Artificial Intelligence (ECAI 2023)

26th European Conference on Artificial Intelligence (ECAI 2023)

Data: 30.09 – 4.10.2023 roku
Lokalizacja: ICE, Kraków, Polska

ECAI to czołowe europejskie miejsce badań nad sztuczną inteligencją i jedna z najważniejszych serii konferencji naukowych na temat AI w Europie. Z ponad 40-letnią tradycją, konferencja ta łączy w sobie czołowych przedstawicieli świata akademickiego i przemysłu.

W tym roku, po raz pierwszy w historii, 26. edycja konferencji odbędzie się w Polsce, w Krakowie, w prestiżowej lokalizacji obok Królewskiego Zamku na Wawelu. Centrum konferencyjne ICE znajduje się w odległości spaceru od historycznego centrum miasta. Bogaty program towarzyszący obejmuje kolację konferencyjną w kopalni soli w Wieliczce – miejscu wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

ECAI 2023 zaprezentuje pełny program techniczny oraz wiele wydarzeń związanych z AI, które mogą zainteresować badaczy, studentów i profesjonalistów z branży. Wśród nich znajdują się warsztaty, tutoriale, konsorcjum doktoranckie (DC), a także konferencje dla początkujących badaczy (STAIRS) i prestiżowe zastosowania AI (PAIS).

Ponadto konferencja będzie miała sesję przemysłową, podczas której firmy wspierające wydarzenie będą miały okazję do prezentacji, nawiązywania kontaktów i rekrutacji.

Konferencję organizuje Polskie Stowarzyszenie Sztucznej Inteligencji (PSSI).

Więcej informacji znajdziesz na stronie Konferencji.

Szczegóły

Początek:
30 września, 2023
Koniec:
4 października, 2023
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://ecai2023.eu/