Aktualności

LINK4 – wycena szkód dzięki aplikacji z wykorzystaniem AI

LINK4 - wycena szkód dzięki aplikacji z wykorzystaniem AI

Dzięki nowemu narzędziu od LINK4, klienci tej firmy ubezpieczeniowej mogą cieszyć się szybką i precyzyjną wyceną szkód za pomocą technologii opartej na sztucznej inteligencji. Jest to pokłosie decyzji organizacji o wprowadzeniu na polski rynek niespotykanego wcześniej rozwiązania – aplikacji Tractable do wyceny szkód bazującą na AI.

LINK4 – najnowsze rozwiązanie

Firma jest dumna, że może przedstawić klientom technologię, która przekształca sposób zarządzania szkodami. Dzięki automatyzacji procesu i zaawansowanym algorytmom AI, klienci otrzymują błyskawiczne wyceny. Zatem jest to dużym krokiem w kierunku realizacji misji firmy, by ubezpieczenia były prostsze.

Wycena szkód w zaledwie 30 sekund

Korzystając z technologii Tractable, aplikacja LINK4 umożliwia klientom łatwe dodawanie zdjęć uszkodzonego pojazdu. Następnie sztuczna inteligencja analizuje te zdjęcia. W kolejnym kroku AI ocenia koszty naprawy. Dzięki temu informacje te są dostępne dla klienta w rekordowym czasie – 30 sekund. Tego typu procedura przyspiesza proces decyzji i komunikacji z przedstawicielem ubezpieczyciela.

Współpraca LINK4 z Tractable

LINK4, jako pionier w branży ubezpieczeń i cyfrowych innowacji, nieustannie dąży do podnoszenia standardów obsługi klienta. Ich współpraca z Tractable podkreśla zaangażowanie w wdrażanie najnowszych technologicznych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym.

Firma jest nie tylko liderem w ubezpieczeniach komunikacyjnych, ale oferuje między innymi ubezpieczenia domów czy turystyczne. Z kolei, Tractable specjalizuje się w wdrażaniu AI w procesach likwidacji szkód, współpracując z wieloma czołowymi ubezpieczycielami na świecie. Są to ubezpieczyciele tacy jak Aviva czy P&C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *