Aktualności

Bing w Skype: Twoja sztuczna inteligencja na czacie

Bing w skype

Bing, znana wyszukiwarka internetowa, teraz jest dostępna jako interaktywny bot w Skype. Ale co to oznacza dla użytkowników? Jakie funkcje oferuje Bing w Skype? Przyjrzyjmy się bliżej.

Bing w Skype: Więcej niż tylko wyszukiwarka

Bing w Skype to nie tylko wyszukiwarka. Może udostępniać prognozy pogody, informacje o lotach i hotelach, a także prowadzić dyskusje na tematy tak różnorodne jak pogoda, sport, wiadomości, ciekawostki i wiele innych. Co więcej, Bing może dostosować swoje odpowiedzi do stylu, który najbardziej odpowiada użytkownikowi – mogą to być punkty, tekst, czy nawet styl przystępny dla małych dzieci.

Bing na różnych platformach

Bing jest dostępny nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Można go również dodać do innych rozmów, co czyni go uniwersalnym narzędziem dla wszystkich użytkowników Skype.

Jak dodać Bing do czatu grupowego w Skype?

Bing można dodać do czatu grupowego w Skype, wybierając ikonę ustawień obok nazwy grupy, a następnie „Dodaj uczestników > Bing”. Aby porozmawiać z Bing w czacie grupowym, wystarczy dodać „@Bing” na początku wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *