Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SemWAW#2

22 marca

SemWAW#2 to druga edycja warszawskiej konferencji marketingu internetowego, która odbędzie się 22 marca na Campusie Google. Organizowana przez DevaGroup, firma z bogatym doświadczeniem w SEM i SEO, znana z organizacji podobnych wydarzeń jak semKRK w Krakowie. Pierwsza edycja semWAW odniosła sukces z oceną 9,58/10, co motywuje do kontynuacji.

Wydarzenie skupia się na integracji branży i wymianie wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Udział wezmą topowi eksperci, w tym Marcin Żmuda z OrionMedia, Łukasz Żelezny z SEO.London i Przemysław Modrzewski z Google. Będzie okazja do spotkań ze sponsorami, poznania nowych narzędzi i otrzymania gadżetów.

SemWAW#2 to nie tylko prelekcje. Zaplanowano panel dyskusyjny i Call4Papers (startup edition) – konkurs na prelegentów, którzy zostaną wybrani poprzez głosowanie na propozycje tematów bez ujawniania nazwisk. Zwycięzca wystąpi na żywo, a osoby z miejsc 2 i 3 będą zaproszone do udziału w webinarze przed konferencją.

Dodatkowo, przed konferencją odbędą się warsztaty online na platformie Clickmeeting, w dwóch ścieżkach: Google Ads&Analytics (18.03) i SEO (19.03), prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje o agendzie konferencji, tematach wystąpień i prelegentach dostępne są na stronie wydarzenia oraz w mediach społecznościowych. Po konferencji odbędzie się AfterParty, gdzie uczestnicy będą mogli nawiązać nowe kontakty i podyskutować o branżowych nowinkach.

Jako partner medialny wydarzenia zachęcamy do udziału, więcej informacj TUTAJ