Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

MEDmeetsTECH: cyberbezpieczeństwo, biodruk 3D oraz urządzenia medyczne.

16 maja

17 edycja konferencji MEDmeetsTECH odbędzie się 16 maja w Centralnym Domu Technologii w Warszawie, z opcją uczestnictwa online.

Wydarzenie to jest miejscem spotkania medycyny, nowych technologii i biznesu.

W tym roku, po raz pierwszy, w programie znajdzie się sesja PRO-CONTRA z tematem: „Medycyna XX wieku kontra Medycyna XXI wieku – czy technologia wspiera doświadczenie?” Konferencję rozpocznie sesja o trendach, w tym ekonometrii i AI w ochronie zdrowia, prowadzona przez dr. Łukasza Borowieckiego.

W sesji poświęconej cyberbezpieczeństwu, prelegenci omówią m.in. plany poprawy bezpieczeństwa w ochronie zdrowia i wyzwania związane z urządzeniami medycznymi typu wearables. Sesja o urządzeniach medycznych przedstawi przyszłość medycyny cyfrowej, w tym zastosowanie AI w okulistyce i możliwości druku 3D.

Ostatnia sesja skupi się na biodruku 3D, gdzie dr hab. inż. Dorota Bociąg i prof. dr hab. med. Michał Wszoła przedstawią przyszłość transplantologii i badań przedklinicznych leków. Konferencja zakończy się debatą ekspertów na temat komunikacji innowacji w ochronie zdrowia i prezentacjami startupów.

Bilety Early Birds są dostępne do 29 lutego.

Wydarzenie zapewnia również doskonałą okazję do networkingu, rozpoczynając od śniadania o godzinie 9:00. Więcej informacji i bilety na stronie: medmeetstech.com/maj2024.

 

Szczegóły

Data:
16 maja
Witryna internetowa:
https://medmeetstech.com/maj2024