Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

I ❤ Marketing & Technology!

16 kwietnia - 18 kwietnia

Od 16 do 18 kwietnia 2024 w Warszawie odbędzie się XVII edycja największej konferencji marketingowej w Polsce – I ​​❤ Marketing & Technology. Marketerki i marketerzy z całego kraju spotkają się ponownie stacjonarnie w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy. 

Wydarzenie zgromadzi około 1500 uczestników, którzy będą mieli okazję posłuchać 36. wystąpień. I ❤ Marketing & Technology to dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy prelegent ma na przekazanie cennych wskazówek jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne.

Prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których występujący odpowiedzą na pytania uczestników.

Konferencja została podzielona na trzy ścieżki tematyczne:

  • 16 kwietnia – I ❤ social media
  • 17 kwietnia – I ❤ marketing
  • 18 kwietnia – I ❤ AI

Uczestnicy mają do wyboru bilet na jeden dzień eventu lub wejściówkę 3-dniową – dzięki temu mają szansę na dopasowanie tematyki wystąpień do swoich potrzeb i preferencji. Co więcej, program swojego wyjazdu mogą dopełnić szkoleniami, które organizowane są w tym samym tygodniu, a mianowicie:

  • 15 kwietnia – Social Media Manager
  • 16 kwietnia – AI w marketingu
  • 17 kwietnia – Jak tworzyć teksty, które sprzedają
  • 18 kwietnia – Influencer Marketing

A co z wymianą doświadczeń? Osoby liczące na żywy networking na pewno nie poczują się zawiedzione. Zaletą konferencji jest również to, że spotykają się na niej przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, jak i agencji marketingowych, dzięki czemu wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie ilovemkt.pl.

Szczegóły

Początek:
16 kwietnia
Koniec:
18 kwietnia
Witryna internetowa:
https://sprawnymarketing.pl/konferencja/#utm_source=aioai&utm_medium=post&utm_campaign=ilovemkt-04-24