Artykuły Graficzne Narzędzia AI

Live Canvas – nowość w Leonardo AI

Pies siedzący na płycie. w tle kolorowe światła. Obrazek wygenerowany z Live Canvas w Leonardo AI

Ostatnia aktualizacja w Leonardo AI zaskakuje. Uwierzyłbyś, że można prymitywne bazgroły jak z Painta zamienić w pełnoprawną grafikę? My do niedawna też nie. A jednak. Wystarczy użyć nowej funkcji w Leonardo AI – Live Canvas.

Live Canvas – jak używać?

Jeżeli posiadasz konto w aplikacji Leonardo AI, to wystarczy ze zalogujesz się na swoje konto i wejdziesz tutaj. Zobaczysz dwa kwadratowe pola. W jednym będziesz rysował swoje dzieło sztuki, a w drugim obserwował na bieżąco zmiany w generowanej przez AI grafice. Jeżeli chcesz, pod spodem możesz także wpisać prompt, w którym opiszesz, co ma przedstawiać tworzony obraz. Możesz także pozostawić pole puste i obserwować, w jaki sposób zinterpretuje Twoje bazgroły sztuczna inteligencja.

Na koniec, kiedy efekt Cię w pełni zadowala, możesz pobrać wygenerowany obrazek.

Live Canvas w Leonardo AI – dla kogo?

Dla każdego.

Live Canvas otwiera nowe horyzonty dla twórców i projektantów, umożliwiając im eksplorowanie nowych ścieżek twórczych z pomocą zaawansowanej technologii AI. Ponadto szybkość i intuicyjność tego narzędzia sprawiają, że jest ono idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów poszukujących nowych metod pracy. Zatem każdy – od artystów cyfrowych, przez projektantów produktów, aż po specjalistów od aranżacji wnętrz – może znaleźć jakieś pole do użycia tego narzędzia dla własnych celów.

Efekt wykorzystania Live Canvas w Leonardo Ai do stworzenia obrazka plazy

Modyfikacja grafiki z Upscaler’em

Jeżeli jakość stworzonego obrazka nie do końca Cię zadowala, to mamy świetną wiadomość. Jedną z istotnych funkcji Leonardo AI Live Canvas jest zintegrowany Upscaler, który przekształca finalne dzieła w bardziej dopracowane obrazy. Znacznie podnosi to wartość estetyczną i profesjonalizm generowanych grafik. Dzięki temu umożliwia kreującym uzyskanie efektów, które do tej pory były nieosiągalne przy użyciu tradycyjnych metod.

Przed użyciem Upscalera

Po użyciu Upscalera

Do dzieła!

Jeżeli jesteś ciekawy czy Twoje bazgroły też da się zmienić w coś fajnego, to zapraszamy do testowania. Na pewno jest to fajna zabawa. Z powodzeniem jednak można użyć tego narzędzia do pracy i nieco innego generowania grafik AI niż to, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić na przykład w DALLE 3.

Przeczytaj także nasz artykuł o tworzeniu obrazów w Leonardo AI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *