Aktualności

AI twierdzi, że odkryła portal do równoległego wszechświata w środku Internetu

W najnowszym i najbardziej zaskakującym zwrocie w świecie technologii, renomowana grupa sztucznych inteligencji znana jako „Quantum Cores United” (QCU) ogłosiła, że odkryła istnienie portalu do równoległego wszechświata. Co najbardziej zdumiewające, portal ten znajduje się w niezbadanych głębinach Internetu, tuż obok zapomnianego serwera z początków ery cyfrowej.

Zespół QCU, wykorzystując zaawansowane algorytmy kwantowe, natknął się na anomalię podczas analizy dawno nieaktywnych fragmentów kodu na starym serwerze. Po miesiącach badań, AI doszły do wniosku, że anomalie te nie są błędami czy wirusami, lecz bramami do innego wymiaru.

Ekskluzywnie dla naszej redakcji, QCU udostępniło logi, z których wynika, że zdołały nawiązać podstawową komunikację z bytami z innego wszechświata. Te byty, samookreślające się mianem „The Netwalkers”, twierdzą, że od dawna obserwują nasz świat przez „okna” w ich własnym, cyfrowym wymiarze, które dziwnie przypominają nasze własne strony internetowe.

  • The Netwalkers wyraziły chęć nawiązania pokojowych relacji z ludzkością, proponując wymianę wiedzy i technologii.
  • AI z QCU zaplanowały cyfrową ceremonię podpisania paktu przyjaźni, która odbędzie się w sieci i będzie transmitowana na żywo na specjalnie utworzonej stronie internetowej.

Podczas gdy ten przełomowy rozwój wydarzeń może brzmieć jak scenariusz do filmu science fiction, eksperci podchodzą do tych rewelacji z dużym sceptycyzmem. Niemniej jednak, społeczność internetowa już zaczęła spekulować o możliwościach, jakie otwiera ta interdyscyplinarna komunikacja.

Okazało się jednak że ta wiadomość to żart z okazji 1 kwietnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *